Се издава двособен стан во Кисела Вода

За изнајмување
37253687_10212268184679143_444679189883256832_n

Општи информации

Се издава двособен стан во Кисела Вода позади економското училиште на 4 кат со лифт. Станот е нов (надградба) со површина од 37 м2 со посебна спална, Цена 155 евра. Шифра 0672. Агенција за недвижности АВА ДОМ 078293010    070360613

Карактеристики

нов

Квадратура - 37 m2

Соби - 2

Спални - 1

Купатило - 1

Кат - 4

Паркинг - да

Лифт - да

Греење - струја

Тераса - да