Се издава двособен стан во Кисела Вода

За изнајмување
21245631_10209970087588152_829635134_n

Општи информации

Се издава комплетно опремен двособен стан во Кисела Вода во близина на економското со површина од 42 м2. Станот е на 1 кат во понова зграда и располага со ходник, дневна со кујна, спална соба, купатило и тераса. Цена 200 евра месечно. Шифра 0670. Агенција за недвижности АВА ДОМ 078293010      070360613

Карактеристики

Квадратура - 42 m2

Соби - 2

Спални - 1

Купатило - 1

Кат - 1

Паркинг - да

Лифт - да

Греење - Централно парно

Тераса - да