Се издава нов двособен стан

За изнајмување
36264085_10212122156148521_1404260010061463552_n

Општи информации

Се издава нов двособен стан во зградата на Адора на 3 кат. Станот е со површина од 40 м2 и располага со ходник, дневна со трпезарија и кујна, спална соба и купатило. Цена 250 евра месечно. Шифра 0665. Агенција за недвижности АВА ДОМ 078293010    070360613

Карактеристики

нов

Квадратура - 40 m2

Соби - 2

Спални - 1

Купатило - 1

Кат - 3

Паркинг - да

Лифт - да

Греење - струја