Се издава празен стан во Кисела Вода

За изнајмување
IMG_4473

Општи информации

Се издава  празен стан во Кисела Вода во близина на училиштето Златен Сремец со површина од 60 м2. Станот е на 2 кат без лифт и располага со ходник, 3 простории, купатило и 2 тераси. Цена 130 евра месечно. Шифра 0643. Агенција за недвижности АВА ДОМ 078293010    070360613.

Карактеристики

Квадратура - 60 m2

Соби - 3

Купатило - 1

Кат - 2

Паркинг - да

Лифт - не

Греење - струја

Тераса - 2