Се издава празен стан во Центар

Деловен простор
32104787_10211778214190187_1381289026018869248_n

Општи информации

Се издава празен стан во Центар во близина на Соборен храм со површина од 39 м2 на 1 кат. Станот е погоден и за деловна намена, греењето е на струја. Цена 180 евра месечно. Шифра 0655. Агенција за недвижности АВА ДОМ 078293010    070360613.

Карактеристики

реновиран

Квадратура - 39 m2

Соби - 3

Купатило - 1

Кат - 1

Паркинг - да

Лифт - не

Греење - струја