Се издава празен стан во Центар

Деловен простор
imagehandler-3-

Општи информации

Се издава празен стан во Центар во близина на Зоил и Тутунски со површина од 54 м2 на 2 кат со лифт. Станот е во понова зграда и располага со 2 простории, купатило, ходник и тераса. Станот се издава исклучиво за деловна намена. Цена 200 евра месечно. Шифра 0557. Агенција за недвижности АВА ДОМ 078293010     070360613

Карактеристики

нова зграда

Квадратура - 54 m2

Соби - 2

Спални - 1

Купатило - 1

Кат - 2

Паркинг - да

Лифт - да

Греење - Централно парно

Тераса - да