Се изнајмува двособен стан

За изнајмување
se-izdava-stan-pozadi-univerzalna-sala-1

Општи информации

Се изнајмува комплетно опремен двособен стан позади универзална сала со површина од 51 м2. Цена 300 евра месечно. Шифра 0020.

Карактеристики

Квадратура - 51 m2

Соби - 2

Спални - 1

Купатило - 1

Кат - 3/5

Лифт - да

Тераса - да