Се изнајмува двособен стан

За изнајмување
se-izdava-stan-55m2-vo-taftalidze-1

Општи информации

Се изнајмува двособен стан во Тафталиџе со површина од 55 м2. Цена 200 евра месечно. Шифра 0031.

Карактеристики

Квадратура - 55 m2

Соби - 2

Спални - 1

Купатило - 1

Кат - 3

Лифт - да

Греење - Централно парно

Тераса - да