Се изнајмува двособен стан

За изнајмување
stan-so-prekrasen-pogled-na-vodno

Општи информации

Се изнајмува комплетно опремен двособен стан во населба Водно со површина од 65 м2. Цена 250 евра месечно. Шифра 0032.

Карактеристики

комплетно реновиран

Квадратура - 65 m2

Соби - 2,5

Спални - 1

Купатило - 1

Кат - 3/4

Паркинг - да

Лифт - да