Се изнајмува двособен стан во Аеродром

За изнајмување
15134011_786832758122527_1869961925_o

Општи информации

Се изнајмува  комплетно опремен двособен стан во понова  зграда, во населба Аеродром во близина на поликлиника Јане Сандански. Станот е со површина од 38 м2 на 7 кат со лифт. Станот располага со дневна, кујна, спална соба, купатило и тераса.Цена 200 евра месечно. Шифра 0656. Агенција за недвижности АВА ДОМ 078293010    070360613.

Карактеристики

Нова зградба

Квадратура - 38 m2

Соби - 2

Спални - 1

Купатило - 1

Кат - 7/7

Паркинг - Да

Гаража - Нема m2

Лифт - Да

Греење - Централно парно

Тераса - Да - 1