СЕ ИЗНАЈМУВА КОМФОРЕН СТАН НА ВОДНО

За изнајмување
IMG_6465

Општи информации

Се изнајмува нов невселен комфорен стан на Водно со површина од 80 м2. Станот е на 2 кат со лифт и располага со ходник, пространа дневна со трпезарија и кујна, спална соба, купатило и голема тераса. Греењето е на сопствено парно. Цена 500 евра месечно со вклучени 2 паркинг места. Шифра 0855. Агенција за недвижности АВА ДОМ 078293010    070360613

Карактеристики

нов

Квадратура - 80 m2

Соби - 2

Спални - 1

Купатило - 1

Кат - 2

Паркинг - ДА

Лифт - ДА

Греење - сопствено парно

Тераса - да