СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ ДВОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

За изнајмување
69424341_2354207004632869_6266842418599952384_n

Општи информации

Се изнајмува нов невселен двособен стан во Тафталиџе во близина на МИДА со површина од 49 м2. Станот е на 8 кат со лифт комплетно е опремен и располага со ходник, дневна со кујна, спална соба, купатило и тераса. Цена 320 евра месечно. Шифра 0853. Агенција за недвижности АВА ДОМ 078293010    070360613.

Карактеристики

нов

Квадратура - 49 m2

Соби - 2

Спални - 1

Купатило - 1

Кат - 8

Паркинг - ДА

Лифт - ДА

Греење - централно парно

Тераса - да