Се изнајмува нов стан 70м2 во Автокоманда

За изнајмување
18516201_1749041341779849_682852786_n

Општи информации

Се изнајмува комплетно опремен нов стан  со површина од 70м2 во Автокоманда. Станот е на 4-ти кат со лифт, со 2 спални, греење на струја (панелки и клима). Цена  250 евра месечно.  Шифра 0633. Агенција за недвижности АВА ДОМ  070 360 613 и 078 29 30 10.

 

Карактеристики

нова зграда

Квадратура - 70 m2

Соби - 3,5

Спални - 2

Купатило - 1

Кат - 4

Паркинг - да

Лифт - да

Греење - струја

Тераса - не