СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ ТРОСОБЕН СТАН ВО БЛИЗИНА НА УНИВЕРЗАЛНА

За изнајмување
70240612_370861470249447_7390449238108274688_n

Општи информации

Се изнајмува нов комплетно опремен трособен стан во Центар во близина на Универзална со површина од 70 м2. Станот е на 5 кат со лифт и располага со дневна со трпезарија и кујна, 2 спални соби, купатило и тераса. Фреењето е со сопствено парно. Цена 400 евра месечно со вклучена гаража. Шифра 0835. Агенција за недвижности АВА ДОМ 078293010     070360613.

Карактеристики

нов

Квадратура - 70 m2

Соби - 3

Спални - 2

Купатило - 1

Кат - 5

Гаража - да m2

Лифт - ДА

Греење - сопствено парно

Тераса - да