Се изнајмува петтособен стан

За изнајмување
15592480_805352032937266_819321427_n

Општи информации

Се изнајмува празен стан на три нивоа во населба Козле со површина од 125 м2 погоден и за деловен простор. Цена 700 евра месечно. Шифра 0026.

Карактеристики

нова зграда

Квадратура - 125 m2

Соби - 5

Спални - 3

Купатило - 3

Кат - 2

Паркинг - да

Греење - Централно парно

Тераса - 3