Се изнајмува петтособен стан

За изнајмување
se-izdava-stan-139m2-vo-crnice

Општи информации

Се изнајмува луксузен стан во населба Црниче со површина од 139 м2. Цена 1200 евра месечно. Шифра 0024.

Карактеристики

Квадратура - 139 m2

Соби - 5

Спални - 3

Купатило - 2

Кат - 3/3

Паркинг - да

Греење - парно

Тераса - да-3