СЕ ИЗНАЈМУВА ПОНОВ ДВОСОБЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА (ЧЕШМА)

За изнајмување
IMG_0300

Општи информации

Се изнајмува понов комплетно опремен двособен стан во Кисела Вода (Чешма) со површина од 52 м2 (45 м2 стан  + 7м2 тераса). Станот е на 3 кат со лифт и располага со дневна со трпезарија и кујна, спална соба, купатило и тераса. Греењето е со сопствено парно и клима. Цена 250 евра месечно. Шифра 0825. Агенција за недвижности АВА ДОМ 078293010     070360613

Карактеристики

нов

Квадратура - 52 m2

Соби - 2

Спални - 1

Купатило - 1

Кат - 3

Паркинг - да

Лифт - да

Греење - сопствено парно

Тераса - да