СЕ ИЗНАЈМУВА РЕНОВИРАН ТРОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР

За изнајмување
101177346_2621032481494257_479373531973419008_n

Општи информации

Агенција за недвижности АВА ДОМ изнајмува реновиран и комплетно опремен трособен стан во Центар (спроти Рамстор) со површина од 70 м2. Станот е на 4 кат со лифт и располага со дневна со трпезарија и кујна, 2 спални соби, купатило и тераса. Греењето е на струја. Цена 350 евра месечно. Шифра 3027. Телефон за контакт 078293010        070360613

Карактеристики

реновиран

Квадратура - 70 m2

Соби - 3

Спални - 2

Купатило - 1

Кат - 4

Паркинг - да

Лифт - да

Греење - струја