СЕ ИЗНАЈМУВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР

За изнајмување
87289161_315996949359194_1392385821352394752_n

Општи информации

Агенција за недвижности АВА ДОМ изнајмува комплетно опремен и реновиран трособен стан во Центар (Градски ѕид) со површина од 72 м2. Станот е на 2 кат со лифт и располага со дневна со трпезарија, кујна, спална соба, детска соба и купатило. Греењето е на централно парно. Цена 350 евра месечно. Шифра 3011. За повеќе информации јавете се на 078293010    070360613

Карактеристики

реновиран

Квадратура - 72 m2

Соби - 3

Спални - 2

Купатило - 1

Кат - 2

Лифт - да

Греење - централно парно

Тераса - НЕ