СЕ ИЗНАЈМУВА ТРОСОБЕН СТАН НА РУЗВЕЛТОВА

За изнајмување
IMG_5032

Општи информации

Се изнајмува реновиран опремен трособен стан на Рузвелтова со површина од 60 м2 на 2 кат без лифт. Станот располага со ходник, дневна со кујна, 2 спални соби, купатило и тераса. Цена 260 евра. Греењето е централно. Шифра 0848. Агенција за недвижности АВА ДОМ 078293010    070360613

Карактеристики

реновиран

Квадратура - 60 m2

Соби - 3

Спални - 2

Купатило - 1

Кат - 2

Паркинг - ДА

Лифт - не

Греење - централно парно

Тераса - да