СЕ ИЗНАЈМУВА ТРОСОБЕН СТАН ПОЗАДИ СКОПЈАНКА

За изнајмување
68999765_725996094534479_6067005274013564928_n

Општи информации

Се изнајмува реновиран и опремен трособен стан позади Скопјанка со површина од 62 м2 на 4 кат без лифт. Станот располаг со дневна, трпезарија и кујна, 2 спални соби и купатило. Греењето е на струја. Цена 250 евра. Шифра 0849. Агенција за недвижности АВА ДОМ 078293010    070360613.

Карактеристики

реновиран

Квадратура - 62 m2

Соби - 3

Спални - 2

Купатило - 1

Кат - 4

Паркинг - да

Лифт - не

Греење - струја