Се изнајмува трособен стан

За изнајмување
se-iznajmuva-stan-vo-strog-centar-9

Општи информации

Се изнајмува комплетно реновиран трособен стан во центар со површина од 85 м2. Цена 350 евра месечно. Шифра 0021.

Карактеристики

Квадратура - 85 m2

Соби - 3

Спални - 2

Купатило - 2

Кат - 3

Лифт - да

Греење - Централно парно