Се изнајмува 58м2 стан во Автокоманда

За изнајмување
15325217_1357844057600130_4590964938946882581_o

Општи информации

Се изнајмува стан со површина од 58м2 во Автокоманда во близина на Шумарскиот факултет. Станот е на петти кат и е нова доградба на 4 катна зграда, не е закосен, има лифт кој оди до 4-ти кат. Станот е со 2 спални, 2 тераси, клима, централно градско парно, комплетно опремено со мебел и бела техника, има кабловска. Во спалната соба има 2 креветеа а во детската еден. Слободен е од први јуни а цената е 200 евра месечно. За повеќе информации јавете се на 070 360 613 и 078 29 30 10.

Шифра 1119

Карактеристики

нов

Квадратура - 58 m2

Соби - 3

Спални - 2

Купатило - 1

Кат - 5

Паркинг - да

Лифт - да

Греење - Централно парно

Тераса - 2