СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО НОВО ЛИСИЧЕ

За продажба
144948579_413351873270747_4179535441413916327_n

Општи информации

Агенција за недвижности АВА ДОМ продава трособен стан во Ново Лисиче во близина на Полицијата со површина од 73 м2 + 5 м2 подрум. Станот е на 6 кат со лифт и располага со ходник, дневна со трпезарија и кујна, спална соба, детска соба, купатило и тераса. Греењето е со централно парно. Цена 65900 евра. Шифра 3049. Телефон за контакт 078293010    070360613.

Карактеристики